Good Times big band

Good Times big band je mladá kapela z jižních Čech, která díky svým skvělým hudebníkům a charismatickým zpěvákům vytvoří na každé akci jedinečnou atmosféru. Náš big band se skvěle orientuje jak v orchestrálních skladbách, rock’n’rollu tak i ve známých hitech od skupin jako The Beatles, ABBA, Beach boys nebo Queen – můžeme tedy splnit hudební přání téměř každému bez rozdílu věku!

Good Times big band tvoří šestnáct zapálených hudebníků, kteří pro vaši akci pečlivě vybírají z bezmála dvou set skladeb tvořících pestrý hudební repertoár. Pokud máte zájem procvičit si tance naučené v tanečních – jive, cha chu, waltz, tango – nebo holdujete tradiční polce či valčíku, a nebo se chcete jen pohupovat v rytmu blues či si spolu s námi zazpívat třeba nesmrtelný Thriller od Michaela Jacksona, nic z toho nebude s naší kapelou problém!

Naše kapela má bohaté zkušenosti s hraním na maturitních plesech, svatbách, firemních večírcích a dalších společenských akcích a ví, jak takovouto akci udělat výjimečnou a zajímavou.  • Kapela k vám dorazí z: Kaplice

vystoupení kapely Good Times big band
Cena: Cena na vyžádání