FANTASY music

FANTASY music - LIVE SHOW BAND - to je živá hudba na Váš maturitní ples. Jsme skupina profesionálů s mnohaletými zkušenostmi z domova i zahraničí. Naším velmi širokým repertoárem, čítajícím cca 800 skladeb všech žánrů, uspokojíme opravdu každého. Obsahuje spoustu tanečních melodií všech známých druhů společenských tanců - polka, valčík, walz, tango, foxtrot, slowfox, cha cha, jive, rhumba, mambo, salsa, samba, rock´n´roll, twist a další. Tyto společenské tance mixujeme s nejznámějšími domácími i zahraničními popovými, folkovými a rockovými hity tak, aby atmosféra byla skvělá a všichni se dobře bavili.

Při vystoupení FANTASY music zažijete noblesu, spoustu dobré zábavy i velkou estrádní show s imitací našich a zahraničních zpěváků s převleky tak, že na Váš maturitní ples budete ještě dlouho vzpomínat.

Kromě živé hudby na přání maturantů zajistíme vlastními silami diskotéku. Kombinací naší živé hudby a naší diskotéky se tak z Vašeho maturitního plesu stane neopakovatelný zážitek.

Zajistíme doprovodný program, zapůjčíme naši profesionální aparaturu pro potřeby přehrávání hudby na nástupy, předtančení apod.

Samozřejmostí je absolutní spolehlivost, vlastní ozvučení a osvětlení, vlastní doprava a příznivá cena.
 
FANTASY music - LIVE SHOW BAND nabízí vystoupení v několika variantách (do 6 hodin produkce):
1) TRIO FANTASY music - složení 2+1 (jeden hudebník a dvě zpěvačky/hudebnice nebo dva hudebníci a jedna zpěvačka, všichni tři zpívají), nástrojové obsazení klávesy, kytara, saxofon, dechové nástroje, foukací harmonika.
2) KVARTET FANTASY MUSIC - složení 3+1 nebo 2+2 (dva hudebníci a dvě zpěvačky/hudebnice, všichni zpívají), nástrojové obsazení klávesy, kytara, saxofon, basová kytara, dechové nástroje, foukací harmonika.
3) KVINTET FANTASY MUSIC - složení 4+1 , 2+3 nebo 3+2 (čtyři hudebníci a jedna zpěvačka/hudebnice nebo tři hudebníci a dvě zpěvačky nebo dva hudebníci a tři zpěvačky/hudebnice, všichni zpívají), nástrojové obsazení klávesy, kytara, basová kytara, saxofon, foukací harmonika, flétna.  • Kapela k vám dorazí z: Rychnov nad Kněžnou

vystoupení TRIO FANTASY music
Cena: 16500,- Kč
Doprava: Cena na vyžádání
vystoupení KVARTET FANTASY music
Cena: 19500,- Kč
Doprava: Cena na vyžádání
vystoupení KVINTET FANTASY music
Cena: 22500,- Kč
Doprava: Cena na vyžádání