Groove Harmony

Groove Harmony je multižánrové seskupení hrající hudbu k tanci a pobavení. Zakladatelem kapely byl v roce 2011 Jaromír Opiela, který se vrátil ze zahraničního působení po patnácti letech (Švýcarsko, Rakousko, SRN pod agenturou SFM v Bernu), aby zde ve své domovině mohl pokračovat v hudební činnosti svých projektů. Nejznámějším z nich, kapela DENET, se dostala díky velice úspěšným počinům z devadesátých let až do encyklopedie České rockové a metalové hudby.

Kapela Groove Harmony preferuje živé! vystupování do podkladů v duu nebo triu (zpěvy, el. kytara, bicí nástroje). Samozřejmě se nebráníme i realizaci s většími orchestry. Jaromír spolupracuje s mnoha talentovanými lidmi, s kterými dá vždy dohromady kvalitní hudební seskupení. Máme muzikanty s těmi nejlepšími referencemi.

Jsme moc rádi, že můžeme naší hudbou působit radost všem návštěvníkům plesů, novomanželům a svatebčanům na svatbách i různých letních zábavách. Samozřejmě neopomíjíme všechny ty příjemné narozeninové oslavy a firemní akce. 

Repertoár stále rozšiřujeme, abychom Vám mohli zahrát muziku podle vašeho gusta. Máme přes 300 hudebních titulů, které můžeme zařadit do playlistu dle Vašich představ.

 

Cena vystoupení: Hrajeme standardně v triu (el. kytara- zpěvák, bicí nástroje a zpěvačka) v ceně 2400Kč/hod a nebo v duu (el. kytara-zpěvák, zpěvačka) za 2150Kč/hod.  • Kapela k vám dorazí z: Ostrava

vystoupení kapely Groove Harmony
Cena: Cena na vyžádání