Kapela Aura

Hledáte na svůj ples energickou mladou kapelu, která se nebude bát vlítnout mezi lidi, či do nich přímo skočit? Pak je tu kapela Aura!

Specializujeme se na plesy. Vše hrajeme, nic nepouštíme! Bezdrátové systémy umožňují přidat k vystoupení "něco navíc". Klademe důraz na co nejpřesnější nastudování zvoleného repertoáru. Nabízíme moderování také v anglickém jazyce a základní moderování v němčině. Jsme na trhu od roku 2009, můžeme se pochlubit skvělými referencemi.

Hrajeme hudbu od 60′ let po současnost. Na své si přijdou všechny generace, od milovníků Beatles a Elvise, až po moderní hudební scénu. Obsáhneme všechny chtěné hudební styly a žánry jakými jsou: polky, valčíky, jive, cha cha, rumba, rock and roll, pop, rock, rythm and blues a další...

Co Vám můžeme nabídnout? Nabídku kapely, moderování a DJ afterpárty. Samozřejmostí jsou základní světla a parové efekty.  • Repertoár: pop, rock, rock and roll, polky, valčíky, rhythm and blues, jive..
  • Sestava: hrajeme ve třech: kytara, basová kytara, bicí + všichni 3 zpíváme
  • Ozvučení: Ozvučení menších sálů není problém (menší sály většinou obecní). Větší kulturáky již nedokážeme a potřebujeme zajistit zvukaře. Pokud budeme zvučit sami, cena je stejná.
  • Kapela k vám dorazí z: Liberce

vystoupení kapely Aura
Cena: 22500,- Kč
Doprava: Cena na vyžádání